Есть вопросы?

606696167

Мой статус Dorado

E-mail:


Телефон:


Новости
07.12.2012

Новый HD канал в пакете Viasat Украина - Discovery HD Showcase Подробнее

Топ100- ТВ

Футбол в HD-якості та всі матчі ЄВРО 2012™ на каналі «Футбол» з провайдером цифрового супутникового ТБ Viasat.

C 1 июня 2012 года Viasat – лидер цифрового спутникового ТВ – впервые  в Украине предоставляет услуги спутникового телевидения в формате высокой четкости (HD TV) по всей стране. Клиенты спутникового ТВ смогут увидеть все матчи UEFA EURO 2012™ в HD только на платформе Viasat. Специально к чемпионату Европы по футболу УЕФА ЕВРО 2012™ запущен канал «Футбол HD» в HD качестве. В состав пакета Viasat «Престижный HD» войдет 5 каналов: Футбол в HD, Eurosport HD, MGM HD, Viasat Nature/History HD, Mezzo Live HD.

Исключительно до 30 июня подключение к Viasat HD стоит всего 199 грн.

Медіахолдинг «Медіа Група Україна» та оператор цифрового супутникового мовлення Viasat домовились продовжити на 3 роки (до 2015 року) термін дії угоди щодо розповсюдження групи спортивних каналів «Футбол» та «Футбол+». В межах домовленостей Viasat також отримав право ексклюзивного розповсюдження каналу «Футбол» в HD-якості, який буде запущено спеціально до чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012™.

Програмна сітка телеканалів «Футбол» та «Футбол+», право на розповсюдження яких має Viasat, охоплює всі ключові чемпіонати з футболу України,Європи і світу (такі як Українська Прем’єр Ліга, національні першості Англії, Німеччини, Іспанії), а також містить міжнародні та українські спеціалізовані програми.  Однак подією року у світі футболу стане УЄФА ЄВРО 2012™, офіційним мовником якого в Україні у прямому ефірі є телеканал «Футбол». З огляду на бажання забезпечити глядачів найякіснішим і найбажанішим контентом, лідер цифрового супутникового мовлення Viasat приєднався до меморандуму, підписаного з медіахолдингом «Медіа Група Україна» та оператором кабельного телебачення «Воля» щодо запуску HD-версії каналу «Футбол». В результаті Viasat запропонує уболівальникам переглядати трансляції матчів не лише наживо, але і насолоджуватися виразним і видовищним зображенням високої чіткості. Право Viasat на супутникову трансляцію «Футбол HD» є ексклюзивним.

Телеканал «Футбол» буде транслювати сигнал в HD якості, окремого каналу із назвою «Футбол HD» запущено не буде. Просимо вас також звернути увагу на те, що старт HD-версії телеканалу «Футбол» заплановано на початок UEFA EURO 2012. Після закінчення чемпіонату на HD-каналі можна буде дивитися всі провідні європейські чемпіонати, які нині транслюються на каналі «Футбол+».

Дмитро Джеджула

WBR | Dmytro Dzhedzhula, MBA
Marketing Director,
Viasat Ukraine