Есть вопросы?

606696167

Мой статус Dorado

E-mail:


Телефон:


Новости
07.12.2012

Новый HD канал в пакете Viasat Украина - Discovery HD Showcase Подробнее

Топ100- ТВ

Віасат Донецьк

C 1 июня 2012 года Viasat – лидер цифрового спутникового ТВ – впервые  в Украине предоставляет услуги спутникового телевидения в формате высокой четкости (HD TV) по всей стране. Клиенты спутникового ТВ смогут увидеть все матчи UEFA EURO 2012™ в HD только на платформе Viasat. Специально к чемпионату Европы по футболу УЕФА ЕВРО 2012™ запущен канал «Футбол HD» в HD качестве. В состав пакета Viasat «Престижный HD» войдет 5 каналов: Футбол в HD, Eurosport HD, MGM HD, Viasat Nature/History HD, Mezzo Live HD.      

Исключительно до 30 июня подключение к Viasat HD стоит всего 199 грн.

                                                                                            Читать на русском.

Дистриб'юторська мережа одного з великих операторів супутникового телебачення всієї Східної Європи Віасат ТВ (Viasat TV) має широке представництво і по усій Україні. На окрему увагу заслуговує робота дилерського центру Віасат ТВ Донецьк. За свою якісну і стабільну роботу донецький центр протягом 3 років (з квітня 2008 року Віасат ТВ веде свої трансляції на території всієї країни) був вже двічі нагороджений почесним дипломом "Золотий партнер" в 2009 році і дипломом "Партер року" в 2010 році.
Серед клієнтів Донецького регіону компанія має виключно позитивний імідж.
Доступна вартість підключення пакетів і післягарантійне обслуговування - не єдині переваги донецького центру. Тисячі абонентів за час роботи центру вже змогли оцінити регулярні акції, знижки та подарунки, як існуючим абонентам, так і абонентам, які щойно підключилися. Завдяки постійним цікавим пропозиціям абоненти можуть суттєво заощадити свої кошти, як на підключенні, так і на вартості устаткування.
Окремі акції дозволяють економити до 30% вартості всього комплекту супутникового телебачення, що, у свою чергу, суттєво відрізняє Віасат ТВ Донецьк від інших дилерів регіону. До того ж не усі дилери однаково чітко та правильно надають консультацію щодо підключення своїх нових клієнтів. Крім того, не усі дилери працюють по єдиній системі знижок, а їх послуги, що позиціюються в якості платних, не є такими, адже по офіційних прейскурантах Віасат ТВ більшість з послуг, що надаються, - БЕЗКОШТОВНІ!
Серед головних переваг дилерського центру Віасат ТВ Донецьк:
•    якісно нова маркетингова політика, що дозволяє клієнтам відчувати себе абсолютно вільними у виборі пакету телеканалів та комплектації устаткування, що необхідне для перегляду телеканалів. Фахівці донецького дилерського центру лише консультують, рішення ж залишається виключно за клієнтом. Слід наголосити, що кількість каналів власного виробництва перевищує 40 (!), у т.ч. Viasat "Explorer", "Explorer", "History" та інші. Крім того, телеканали транслюються у винятковій цифровій якості зображення з можливістю підключення системи звуку "5+1". Разом з пакетом каналів Віасат ТВ пропонує своїм абонентам зручний телевізійний гід, що суттєво полегшує організацію перегляду улюблених телеканалів, у тому числі, перегляд яких неможливий в момент їх виходу до ефіру;
•    індивідуальний підхід до кожного клієнта від моменту його першого звернення в компанію до ведення гарантійного та сервісного обслуговування. Особливим є й  підхід до умов підключення нового клієнта до мережі Віасат ТВ Донецьк. Так, для підключення супутникового телебачення потрібна згода всіх осіб, які проживають за адресою майбутнього місця установки. Це дозволяє уникнути неприємних конфліктних ситуації між членами навіть однієї сім'ї у разі небажаної установки - супутникове телебачення повинне приносити тільки задоволення і радість! Крім того, успадковуючи стратегію Viasat TV, донецький дилерський центр несе повну відповідальність перед замовником за доставку комплекту, установку, налаштування і навіть навчання користуванню супутниковим устаткуванням (що детально прописане в статті Умови і сервіс);
•    надзвичайно оперативна установка супутникового телебачення фахівцями Віасат ТВ Донецьк за попереднім узгодженням точного часу приїзду фахівців. Варто відмітити, що робота донецького центру по підключенню відповідає загальній концепції Viasat TV - звернувшись за підключенням, клієнт дивитиметься улюблені супутникові телеканали не пізніше, ніж через 48 годин з моменту подання ним заявки. Слід сказати, що усі фахівці-інсталлятори Віасат Донецьк, які працюють у компанії, є сертифікованими інсталляторами, які мають унікальний іменний сертифікат, що й підтверджує їх високий професійний рівень підготовки;
•    оперативне реагування служби технічної підтримки на усі звернення своїх абонентів дозволяють клієнтам Віасат ТВ Донецьк відчувати себе надійно і комфортно. Адже гарантійне обслуговування не менш пріоритетне заняття, ніж підключення нових абонентів, що дозволяє істотно економити час своїх клієнтів! Варто сказати, що окрім технічної підтримки в Донецьку в робочі дні, всеукраїнський оператор Viasat TV має власний єдиний Центр обслуговування клієнтів (чого немає ні у одного іншого оператора безкоштовного супутникового і ефірного телебачення, та навіть у компаній платного кабельного телебачення) пропонує своїм клієнтам цілодобову щоденну підтримку;
Завдяки лояльним цінам, якісному підключенню, надійному сервісу і турботі про абонентів, за 2010 рік кількість підключень перевищила 15 000 по Донецькій області. Завдяки цьому регіон став лідером в Україні, а це головний показник довіри клієнтів до компанії-інсталятора Віасат ТВ Донецьк, яка продовжує зростати.
Також на офіційному сайті компанії-інсталятора в Донецьку надана повна інформація з описом каналів пакету Viasat TV, що дозволяє відвідувачам самим переконатися в оптимальному якісному підборі каналів пакету. На цьому ж сайті можна знайти інформацію про особливості установки, яку не зустрінеш на інших сайтах компаній-інсталляторів. Наприклад, можна дізнатися, де краще за все слід встановлювати супутникову антену, щоб установка була з мінімальними витратами або навіть безкоштовною. Також на сайті Віасат ТВ Донецьк присутній детальний порівняльний аналіз ресіверів (тюнерів) — спеціального устаткування, що призначене для прийому сигналу з супутникової антени. Аналіз тюнерів дозволяє зорієнтуватися в їх різноманітності навіть початківцям. Крім того, на сайті присутня інформація про особливості нового виду телебачення з підвищеною чіткістю HDTV, канали якого, до речі, вже представляються в пакетах Viasat TV в Європі (Discovery HD, National Geographic HD та ін.). Такі канали дозволяють переглядати улюблені передачі з ще кращим перенесенням кольорів і більш насиченою природною картинкою.

                                                                                                   Читать на русском.