Есть вопросы?

606696167

Мой статус Dorado

E-mail:


Телефон:


Новости
07.12.2012

Новый HD канал в пакете Viasat Украина - Discovery HD Showcase Подробнее

Топ100- ТВ

Віасат ТВ

C 1 июня 2012 года Viasat – лидер цифрового спутникового ТВ – впервые  в Украине предоставляет услуги спутникового телевидения в формате высокой четкости (HD TV) по всей стране. Клиенты спутникового ТВ смогут увидеть все матчи UEFA EURO 2012™ в HD только на платформе Viasat. Специально к чемпионату Европы по футболу УЕФА ЕВРО 2012™ запущен канал «Футбол HD» в HD качестве. В состав пакета Viasat «Престижный HD» войдет 5 каналов: Футбол в HD, Eurosport HD, MGM HD, Viasat Nature/History HD, Mezzo Live HD.

Исключительно до 30 июня подключение к Viasat HD стоит всего 199 грн.


                                                                                                         Читать на русском.

Viasat TV (Віасат ТВ) - це відомий бренд європейського рівня, що транслює канали і програми власного виробництва. Крім того, Viasat TV займається поширенням інших програм. Власником компанії українського оператора супутникового телебачення "VisionTV" і правовласником Viasat TV в Україні є найбільший в Європі Медіа-холдинг MTG (Moden Times Group).

Серед каналів власного виробництва Віасат ТВ більше 40 каналів, серед яких пізнавальні "Viasat History", "Viasat Explorer", кіноканал "TV 1000" та інші. На сьогодні, телебачення Viasat транслюється більш ніж у 24 країнах Східної Європи, Західної Європи, країнах Балтії з загальним числом телеглядачів, що перевищує 100 мільйонів!

Компанія Віасат ТВ в Україні розпочала трансляцію з квітня 2008 року. Саме тоді компанія "VisionTV" отримала ліцензію Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України НР №0183-п. Прихід такого потужного оператора супутникового телебачення дозволив телеглядачам України, в якій би точці країни вони не знаходилися, дивитися найцікавіші російські, українські і навіть світові телеканали в ідеальній якості.

Компанією Віасат ТВ ретельно відбираються кращі телеканали. У результаті чого кожен телеглядач може отримати найцікавіший саме для нього пакет і насолоджуватися кращими каналами обраних жанрів і категорій, стежити за подіями у світі 24 години в добу та інше. На сьогодні існує декілька пакетів, що транслюють російські і українські канали і діють, як на безкоштовній основі, так і за наявності платної картки умовного доступу.

Усі трансльовані програми мають якісний професійний переклад російською або українською мовою і на них практично відсутня реклама, що робить перегляд улюблених програм ще приємнішим.

Кожен пакет, у свою чергу, включає цілий ряд жанрових каналів :

 • пізнавальні(Discovery Channel / World / Science, National Geographic, Viasat Histoy, Техно24 та ін.);
 • кіно (TV 1000, TV 1000 Російське кіно, TV XXI, Hallmark та ін.);
 • серіали (Fox Crime, AXN Sci - Fi, Російський Ілюзіон та ін.);
 • спорт і хобі (Viasat Sport, Полювання і риболовля, Extreme Sports та ін.);
 • новини (BBC World, CNN, EuroNews, TV 5, 24 (Новини) та ін.);
 • музика (MTV Ukraine, М1, OTV та ін.);
 • дитячі (Дитячий, Nickelodeon та ін.);
 • реаліті-шоу (наприклад, Zone Reality);
 • канали для дорослих.

Якщо ж запропонованих каналів усередині одного пакету клієнтові стає замало, тоді, встановивши додаткові голівки, є можливість переглядати ще до 650 телевізійних каналів.

Віасат ТВ - це виключно цікаве телебачення!

Віасат ТВ пропонує своїм телеглядачам цифрове телебачення з використанням новітніх технологій і кращого світового устаткування для якісного перегляду тільки ідеального зображення з кращим звуковим супроводом, що підтримує звукові стерео системи "5+1". Крім того, завдяки цифровій передачі зображення у глядачів з'являється чудова можливість використання додаткових функцій, що дозволяють систематизувати і, зрештою, спростити підбір, організацію і перегляд супутникових телеканалів.

Присутність у пакетах Viasat TV каналів з підвищеною чіткістю HD (Discovery HD, National Geographic HD та ін.), що розраховані на сучасні HDTV телевізори, дозволяє не просто насолоджуватися насиченою картинкою і природним перенесенням кольорів, але й в деталях розглянути моменти телепередач, що найбільше цікавлять. Варто сказати, що Viasat TV був одним з перших операторів супутникового телебачення в Східній Європі і в Україні, які запропонували своїм клієнтам перегляд телепередач і цілих каналів в цифровій якості зображення.

І тепер цифрове телебачення доступне на усій території України, незалежно від рельєфу місцевості, розташування і висоти будинку, а також виходу вікон.

Віасат ТВ — це справжнє всеукраїнське цифрове телебачення!

Окрім кращих каналів і ідеального зображення, оператор Віасат ТВ забезпечує усіх своїх клієнтів якісним сервісом від команди професіоналів. Всеукраїнська служба підтримки Viasat TV доступна 7 днів в тиждень, 24 години в добу, звернувшись до якої, клієнт може дізнатися повну інформацію про умови підключення, пакети і канали, що входять до пакету, актуальну вартість пакетів і обслуговування, а також завжди отримати професійну допомогу: сервісну і технічну підтримку.

Слід сказати, що на все устаткування Viasat надається річна гарантія, а також сервісна підтримка упродовж усього терміну експлуатації устаткування.

Клієнтові, що звернувся до представників Віасат ТВ в регіонах України, буде підібраний найбільш оптимальний для нього пакет телеканалів, буде визначена вартість підключення, а також проведена якісна консультація з питань кращого комплекту супутникового устаткування (антена, ресівер та інше).

Важливим аспектом підключення саме до Віасат ТВ — є відповідальність за доставку, установку і налаштування супутникового устаткування компанії перед замовником, що неодмінно є запорукою отримання максимально якісних Медіа-послуг за доступними цінами з укладенням офіційних довгострокових контрактів!

Віасат ТВ дозволяє економити не лише гроші, але і час своїх клієнтів! Так, звернувшись за підключенням, клієнт може бути впевненим, що насолоджуватися улюбленими супутниковими телеканалами він зможе не пізніше, ніж через 48 годин з моменту подачі заявки. Виїзд фахівців здійснюється тільки після детального узгодження часу із замовником, що дозволяє забезпечити виняткову зручність при підключенні.

Компанія Віасат ТВ потурбувалася, щоб внесення абонентської плати було максимально зручним для своїх клієнтів, для чого передбачена велика кількість способів оплати:

 • через термінали;
 • банківські відділення;
 • через інтернет в режимі on - line.

Який спосіб оплати обирати - вирішувати тільки клієнтові!


Віасат ТВ - найнадійніший оператор!

                                                                                                        Читать на русском.